dzisiaj: 125, wczoraj: 553
ogółem: 4 340 053
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Losowanie grup:
Grupa „A” |
Grupa „B” |
Grupa „C” |
Grupa „D” |
Zagłębie II Sosnowiec |
SMS Łódź |
Zagłębie I Sosnowiec |
MKS Zaborze Zabrze |
GKS Katowice |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
Ajaks Częstochowa |
Siódemka Tychy |
Energetyk ROW Rybnik |
Lech Poznań |
Akademia Piłkarska "21" Kraków |
Ruch Radzionków |
Warta Zawiercie |
MOSiR Jastrzębie Zdrój |
Odra Opole |
Widzew Łódź |
MUKP Dąbrowa Górnicza |
GKS Pniówek Pawłowice |
UKS Piłkarz Sosnowiec |
Piast Gliwice |
Informacje o hotelu:
Lista powołanych zawodników:
1. Zwoliński Jakub
2. Furmanek Jakub
3. Robakiewicz Michał
4. Chomicz Szymon
5. Chomicz Przemek
6. Peda Mateusz
7. Maryniak Mateusz
8. Padyk Sebastian
9. Przybylski Marcel
10. Mattioli Leonardo
11. Zareda Jan
W dniach 18-19.02.2012 w Sosnowcu rozgrywany będzie Turniej Zagłębie Cup 2012, poniżej więcej informacji na ten temat.
W dniach 18-19.02.2012 (sobota-niedziela) odbędzie się najbliższy turniej Zagłębie Cup. Tak ,tak najprawdopodobniej będzie dwudniowy ,mnóstwo nagród ,wiele wspaniałych i emocjonujących meczy ,niezapomniane przeżycia ,okrzyki radości po wygranych i łzy po porażkach to wszystko znów będzie miało miejsce w Sosnowcu na halowym turnieju Zagłębie Cup. W tym roku planujemy udział aż 20 drużyn ,ale jednocześnie turniej będzie tak zorganizowany ,że każda drużyna rozegrała 8 spotkań i nie musiała długo czekać na kolejne swoje mecze. Dokładny regulamin zostanie podany wkrótce.
Już dzisiaj przyjmujemy zgłoszenia do zawodów ,ilość miejsc ograniczona ,organizator zastrzega sobie prawo wyboru zgłoszeń. Lista drużyn znajduje się w rozwinięciu.
!!! UWAGA !!!
NASTĄPIŁA ZMIANA TERMINU TURNIEJU Z 11-12.02.2012 NA 18-19.02.2012 !!!
WCIĄŻ SĄ WOLNE MIEJSCA I TRWAJĄ ZAPISY
Zapisy pod nr telefonu 663 612 384 lub pavel.gasior@op.pl
Udzielamy również pomocy przy organizacji noclegów
Lista drużyn zgłoszonych do Zagłębie Cup
1. Zagłębie I Sosnowiec
2. Zagłębie II Sosnowiec
3. Odra Opole (potwierdzono :-) )
4. Siódemka I Tychy (potwierdzono :-) )
5. Siódemka II Tychy (potwierdzono :-) )
6. MOSiR Jastrzębie Zdrój (potwierdzono :-) )
7. Warta Zawiercie (potwierdzono :-) )
8. MKS Zaborze Zabrze (potwierdzono :-) )
9. Akademia Piłkarska "21" im. Henryka Reymana Kraków (wstępne zainteresowanie)
10. Olimpia Grudziądz (wstępne zainteresowanie)
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała (wstępne zainteresowanie)
12. Wisła Kraków (wstępne zainteresowanie)
13. KS Gniezno (wstępne zainteresowanie)
14. Ursus Warszawa (wstępne zainteresowanie)
15. Banik Ostrava - CZECHY (wstępne zainteresowanie)
16. Śląsk Wrocław (wstępne zainteresowanie)
17. Ajaks Częstochowa (wstępne zainteresowanie)
18. Białe Orły Warszawa (wstępne zainteresowanie)
19. Miedź Legnica (wstępne zainteresowanie)
20. FC Zbrojovka Brno - CZECHY (wstępne zainteresowanie)
21. Widzew Łódź (wstępne zainteresowanie)
22. SMS Łódź (wstępne zainteresowanie)
23. Piotrcovia Piotrków Trybunalski (wstępne zainteresowanie)
24. Lech Poznań (wstępne zainteresowanie)
|
;
|