UKS SMS Łódź 2003 - strona nieoficjalna

Znajdź Nas na

GOOGLE PLUS

ŁÓDŹ SMS CUP 2013

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Mały Mundial 2012 - 31.03.2012

X  Halowy Turniej Piłki Nożnej ŻAKÓW

„Mały Mundial 2012” rocznik 2003

REGULAMIN TURNIEJU

1) Cel imprezy

1. Popularyzacja gry w piłkę nożną wśród najmłodszych - jako jednej z form aktywnego spędzania wolnego czasu, integracji klubów sportowych z różnych środowisk, wdrażanie dzieci do zdrowego trybu życia i przestrzegania zasad fair play oraz wymiana doświadczeń szkoleniowych.

2) Organizatorzy

Parafialny Klub Sportowy „Jadwiga” w Krakowie. Szkółka piłkarska Inter Campus Polska Tel. kontaktowy: Leszek Sawicki 503667045, e-mail: savio2112@wp.pl

3) Termin i miejsce

31 marca(sobota)  Hala Sportowa w Zielonkach koło Krakowa,  ul. Ks. Michalika 1

Rozpoczęcie turnieju: 8.00   Zakończenie 17.00

4) Uczestnictwo

W turnieju uczestniczą drużyny kategorii wiekowej żaków rocznik 2003 i młodsi.

Drużyny występują w składach 6 – osobowych, plus 6 zawodników rezerwowych.

5) Zasady gry

Mecze rozgrywane będą w hali na boisku do piłki ręcznej, bramki 2 x 3 m. Czas gry: 10 minut. System rozgrywek: 4 grupy po 3 zespoły „każdy z każdym”, następnie ćwierćfinały, półfinały, mecze o miejsca wg harmonogramu. Zmiany zawodników mogą być dokonywane w sposób hokejowy. Auty i rzuty rożne wykonywane będą nogą. Pole karne – 6 m (łuk pola bramkowego piłki ręcznej). Rzut karny z odległości 7 m. Przy rzucie wolnym odległość zawodników drużyny przeciwnej od piłki  - 3 metry. Bramkarz może wprowadzać piłkę do gry tylko ręką!!!!!! Przy wznawianiu gry od bramki nie uwzględnia się tzw. „piątek”. Bramkarz może złapać piłkę zagraną przez partnera z drużyny. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany czasu trwania meczów i sposobu rozgrywek.

-  Punktacja

Za wygrany mecz przyznawane są 3 punkty, za remis 1 punkt.

O kolejności w grupie decydują:

-          zdobyte punkty,

-          przy równej ilości punktów bezpośredni pojedynek,

-          różnica bramek,

-          przy równej różnicy bramek większa ilość bramek strzelonych,

-          jeżeli w przypadku wyczerpania w/w możliwości nie można ustalić kolejności w grupie następuje strzelanie rzutów karnych w liczbie 3, jeżeli seria 3 rzutów karnych nie przyniesie rozstrzygnięcia, strzelamy po 1 aż do uzyskania przewagi,

-          jeżeli 3 lub więcej zespołów ma taką samą ilość punktów tworzy się dodatkową tabelę, w której uwzględnia się wyniki tylko pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

- Kary dyscyplinarne

Obowiązują upomnienia i wyjaśnienia zaistniałych sytuacji - dokonywane przez sędziego i trenerów. Nie przewiduje się kar czasowego opuszczenia boiska.

6) Nagrody

Puchary i medale.

Dyplomy dla wszystkich drużyn.

Nagrody dla zwycięzcy klasyfikacji na najlepszego strzelca, najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza  rozgrywek.

Drobne upominki dla każdego uczestnika turnieju.

7) Sprawy finansowe

Wszystkie koszty związane z organizacją turnieju pokrywają organizatorzy. Uczestnicy wpłacają wpisowe w wysokości 300,00 zł od zgłoszonej drużyny. Wpisowe wpłacamy na konto 45 1050 1445 1000 0022 1670 6867 do dnia 27 lutego 2012 roku. Prosiłbym aby w tytule wpisać np:"Wpisowe za turniej rocznika 2003 - NAZWA KLUBU". Wpłata wpisowego w wyznaczonym terminie jest oznaką przyjęcia zaproszenia. Nie wpłacenie wpisowego w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z udziału. Potwierdzenie wpłaty w formie KP na miejscu lub rachunku – w biurze klubu po turnieju lub pocztą. Koszt przejazdu na turniej pokrywają uczestnicy.

8) Patronat medialny

Sportowe Tempo – portal internetowy

„Dziennik Polski”

9) Postanowienia końcowe

-          Uczestnicy ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie.

-          Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne nieszczęśliwe zdarzenia wynikłe w czasie trwania rozgrywek.

-          Do gry dopuszczeni będą zawodnicy w obuwiu na płaskiej, jasnej podeszwie. Obowiązuje strój sportowy.

-          Opiekunowie powinni posiadać obuwie na zmianę

-          Za szkody wyrządzone przez zawodników odpowiadają materialnie ich opiekunowie.

-          Zobowiązuje się zawodników i opiekunów do bezwzględnego utrzymania porządku w miejscu rozgrywek piłkarskich.

-          Uczestnicy turnieju powinni posiadać ważne badania lekarskie.

-          Każdy uczestnik winien posiadać dokument tożsamości (legitymacja szkolna)!!!!!!!!

-          Zawodnicy i opiekun otrzymają napoje i ciepły posiłek (np. pizza).

-          Organizator zapewnia opiekę medyczną oraz uprawnionych sędziów na czas trwania turnieju

-          Wszystkie sprawy wynikłe w trakcie rozgrywek a nie ujęte w regulaminie rozpatrywane będą przez organizatorów.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Pod poniższym linkiem można również znaleźć regulamin turnieju.

www.orangefresh.com.pl

www.barbus.eu