dzisiaj: 28, wczoraj: 125
ogółem: 4 341 356
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Jest możliwość zamówienia obiadów podczas turnieju Juventa Cup.
Koszt obiadu II danie 12,00 zł. Zamówienia na miejscu.
ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW NA MILIONOWEJ SOBOTA 17.01.2015 O GODZINIE 5.45, WJAZD DO STARACHOWIC 6.00
GRUPY ELIMINACYJNE ROCZNIK 2003
GRUPA A | GRUPA B | ||
---|---|---|---|
1 | JUVENTA STARACHOWICE 1 | 1 | JUVENTA STARACHOWICE II |
2 | ORLĘTA KIELCE | 2 | KSZO-JUNIOR OSTROWIEC ŚW. |
3 | SP RADOMIAK RADOM | 3 | SMS ŁODŹ |
4 | BKS LUBLIN | 4 | ANDRESPOLIA WIŚNIOWA GÓRA |
5 | AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO | 5 | RESOVIA RZESZÓW |
6 | STAL STALOWA WOLA | 6 | AKADEMIA FUTBOLU SILENT DABROWA GÓRNICZA |
TERMINARZ GIER
Mecz | Godzina | Kto z kim | Grupa |
| Wynik |
|
|
1 | 9.00 | JUVENTA STARACHOWICE - ORLĘTA KIELCE | A |
|
| ||
2 | 9.14 | JUVENTA STARACHOWICE II - KSZO-JUNIOR OSTROWIEC ŚW. | B |
|
| ||
3 | 9.28 | SP RADOMIAK RADOM - BKS LUBLIN | A |
|
| ||
4 | 9.42 | SMS ŁODŹ - ANDRESPOLIA WIŚNIOWA GÓRA | B |
|
| ||
5 | 9.56 | AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO -STAL STALOWA WOLA | A |
|
| ||
10.10 | OTWARCIE TURNIEJU |
|
| ||||
6 | 10.25 | RESOVIA RZESZÓW - AKADEMIA FUTBOLU SILENT DABROWA GÓRNICZA | B |
|
|
|
|
7 | 10.39 | JUVENTA STARACHOWICE – BKS LUBLIN | A |
|
| ||
8 | 10.53 | JUVENTA STARACHOWICE II – ANDRESPOLIA WIŚNIOWA GÓRA | B |
|
| ||
9 | 11.07 | ORLĘTA KIELCE - STAL STALOWA WOLA | A |
|
| ||
10 | 11.21 | KSZO-JUNIOR OSTROWIEC ŚW. – AF SILENT DABROWA GÓRNICZA | B |
|
| ||
11 | 11.35 | SP RADOMIAK RADOM - AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO | A |
|
| ||
12 | 11.49 | SMS ŁODŹ - RESOVIA RZESZÓW | B |
|
| ||
13 | 12.03 | JUVENTA STARACHOWICE-STAL STALOWA WOLA | A |
|
| ||
14 | 12.17 | JUVENTA STARACHOWICE II – AF SILENT DABROWA GÓRNICZA | B |
|
| ||
15 | 12.31 | BKS LUBLIN – AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO | A |
|
| ||
16 | 12.45 | ANDRESPOLIA WIŚNIOWA GÓRA - RESOVIA RZESZÓW | B |
|
| ||
17 | 12.59 | ORLĘTA KIELCE- SP RADOMIAK RADOM | A |
|
| ||
18 | 13.13 | KSZO-JUNIOR OSTROWIEC ŚW. – SMS ŁODŹ | B |
|
| ||
19 | 13.27 | JUVENTA STARACHOWICE- AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO | A |
|
| ||
20 | 13.41 | JUVENTA STARACHOWICE II - RESOVIA RZESZÓW | B |
|
| ||
21 | 13.55 | STAL STALOWA WOLA- SP RADOMIAK RADOM | A |
|
| ||
22 | 14.09 | AKADEMIA FUTBOLU SILENT DABROWA GÓRNICZA - SMS ŁODŹ | B |
|
| ||
23 | 14.23 | BKS LUBLIN – ORLĘTA KIELCE | A |
|
| ||
24 | 14.37 | ANDRESPOLIA WIŚNIOWA GÓRA – KSZO-JUNIOR OSTROWIEC ŚW. | B |
|
| ||
25 | 14.51 | JUVENTA STARACHOWICE – SP RADOMIAK RADOM | A |
|
| ||
26 | 15.05 | JUVENTA STARACHOWICE II – SMS ŁODŹ | B |
|
| ||
27 | 15.19 | AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO – ORLĘTA KIELCE | A |
|
| ||
28 | 15.33 | RESOVIA RZESZÓW – KSZO-JUNIOR OSTROWIEC ŚW. | B |
|
| ||
29 | 15.47 | STAL STALOWA WOLA– BKS LUBLIN | A |
|
| ||
30 | 16.01 | AF SILENT DABROWA GÓRNICZA - ANDRESPOLIA WIŚNIOWA GÓRA | B |
|
|
| GRUPA A |
|
| ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LP | Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Pkt | Bram |
| |
1 | JUVENTA STARACHOWICE 1 | x |
|
|
|
|
|
|
|
| |
2 | ORLĘTA KIELCE |
| x |
|
|
|
|
|
|
| |
3 | SP RADOMIAK RADOM |
|
| x |
|
|
|
|
|
| |
4 | BKS LUBLIN |
|
|
| x |
|
|
|
|
| |
5 | AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO |
|
|
|
| x |
|
|
|
| |
6 | STAL STALOWA WOLA |
|
|
|
|
| x |
|
|
| |
| GRUPA B |
|
| ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LP | Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Pkt | Bram |
| |
1 | JUVENTA STARACHOWICE II | x |
|
|
|
|
|
|
|
| |
2 | KSZO-JUNIOR OSTROWIEC ŚW. |
| x |
|
|
|
|
|
|
| |
3 | SMS ŁODŹ |
|
| x |
|
|
|
|
|
| |
4 | ANDRESPOLIA WIŚNIOWA GÓRA |
|
|
| x |
|
|
|
|
| |
5 | RESOVIA RZESZÓW |
|
|
|
| x |
|
|
|
| |
6 | AKADEMIA FUTBOLU SILENT DABROWA GÓRNICZA |
|
|
|
|
| x |
|
|
| |
TABELA PO MECZACH GRUPOWYCH
M | GRUPA A | M | GRUPA B |
---|---|---|---|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
3 |
| 3 |
|
4 |
| 4 |
|
5 |
| 5 |
|
6 |
| 6 |
|
MECZE ½ FINAŁU
Mecz | Miejsce | Godzina | Kto z Kim | Wynik |
---|---|---|---|---|
31 | 1/2 | 16.15 | 1 miejsce (gr A ) – 2 miejsce (gr B ) |
|
: | ||||
32 | 2/1 | 16.29 | 1 miejsce (gr B ) – 2 miejsce (gr A ) |
|
:
|
MECZE FINAŁOWE
Mecz | Godzina | Miejsce | Kto z Kim | Wynik |
---|---|---|---|---|
33 | 16.43 | XI-XII | 6 miejsce (gr A ) – 6 miejsce (gr B ) |
|
: | ||||
34 | 16.57 | IX-X | 5 miejsce (gr A ) – 5 miejsce (gr B ) |
|
: | ||||
35 | 17.11 | VII-VIII | 4 miejsce (gr A ) - 4 miejsce (gr B ) |
|
: | ||||
36 | 17.25 | V-VI | 3 miejsce (gr A ) – 3 miejsce (gr B ) |
|
: | ||||
37 | 17.39 | III-IV | Pokonani z meczów 31 i 32 |
|
: | ||||
38 | 17.53 | I-II | Zwycięzcy z meczów 31 i 32 |
|
: |
NAJLEPSI ZAWODNICY
Najlepszy Zawodnik Turnieju | Klub/nr/nazwisko |
| |
Najlepszy Bramkarz Turnieju | Klub/nr/nazwisko |
| |
Król Strzelców | Klub/nr/nazwisko |
|
Regulamin zawodów
Organizator: KKS ASPN „JUVENTA'' STARACHOWICE
* Miejsce zawodów :
Miejska Hala Sportowa, ul. Jana Pawła II (hala przy SP nr 13) w Starachowicach.
* Regulamin :
> Wymiary boiska 42x18m,
> Wymiary bramek 5x2 m,
> Drużyna składa się maksymalnie z 12 zawodników ,
> Drużynę na boisku stanowi 6 zawodników łącznie z bramkarzem (5+1)
> Turniej rozgrywany będzie piłkami nr 5,4,3
> Czas gry 12 minut bez zmiany stron.
> Rzut karny - 9 m.
> Pole bramkowe – 6 m (do gry w piłkę ręczną)
Drużyny zostaną przed rozgrywkami podzielone przez organizatora na dwie grypy A i B.
Zespoły w eliminacjach zagrają systemem ,,każdy z każdym’’.
Zespoły, które zajmą 1 i 2 miejsce w grupie rozegrają mecze półfinałowe A1-B2 , A2-B1.
W finale zmierzą się zwycięzcy, przegrani zagrają o 3 miejsce. Pozostałe drużyny zagrają mecze miejsca 5, 7, 9, 11.
Aut- piłka musi być zagrana nogą dołem po parkiecie, ( bramka zdobyta bezpośrednio z autu nie zostanie uznana ).
Gol nie jest uznany, jeśli piłka wpadnie do bramki bezpośrednio po wznowieniu gry ze środka.
w y k o n a w c a m u s i w p r o w a dz i ć pił k ę d o g r y w c ią g u 4 se k. o d p ost a w i e ni a j ej n a par k i ecie,
W przypadku odbicia piłki od sufitu - wznowienie gry rzutem wolnym pośrednim z linii bocznej w miejscu wskazanym przez sędziego zawodów. Zakaz gry wślizgiem , nie dotyczy gry bramkarza .
Bramkarz po przekroczeniu przez piłkę linii końcowej boiska i w czasie gry, piłkę wprowadza tylko ręką.
Odległość muru przy stałych fragmentach gry wynosi 5 m ( rzuty wolne , wznowienie z autu ).
Zmiany odbywają się w locie - systemem hokejowym, dopuszcza się zmiany powrotne.
O zatrzymaniu czasu gry (zegara boiskowego) decyduje sędzia zawodów.
* Kary i wykluczenia:
> Żółta kartka – wykluczenie 2-3 minuty.
> Czerwona kartka – Wykluczenie do końca meczu. (Kara następnego meczu, lub kara wykluczenia z turnieju - decyzje podejmuje sędzia w zależności od rodzaju przewinienia)
* Tabele i miejsca:
O miejscu w tabeli decyduje w kolejności:
> ilość zdobytych punktów,
> wynik bezpośredniego spotkania,
> korzystniejsza różnica bramek,
> większa ilość strzelonych bramek,
> jeśli dwa zespoły mają taką samą ilość punktów, jednakową różnicę bramek, taką samą ilość zdobytych bramek, a bezpośredni mecz między nimi zakończył się remisem, sędzia zarządza pomiędzy zainteresowanymi zespołami serię rzutów karnych ( po 3 rzuty karne, aż do wyłonienie zwycięzcy),
> w przypadku identycznego bilansu (punkty, bramki, wynik bezpośredniego meczu) więcej niż dwóch zespołów, obowiązuje dodatkowo „mała tabela” z rezultatami meczów tylko pomiędzy zainteresowanymi zespołami.
* Nagrody
> Miejsca I, II, III – Puchar,
> Miejsca IV - XII – statuetka,
> Najlepszy zawodnik, bramkarz, król strzelców turnieju – statuetka.
* Uwagi:
> Wybór najlepszego zawodnika i bramkarza zostanie dokonany przez trenerów oraz organizatorów.
( uwaga !! w przypadku równej ilości głosów o zdobyciu tytułu najlepszego zawodnika , bramkarza , króla strzelców decyduje wyższa pozycja zespołu w końcowej tabeli turnieju),
> Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne wypadki zarówno przed , po, jak i w czasie zawodów.
W związku z powyższym obowiązek ubezpieczenia zawodników spada na macierzyste kluby.
> Zapewniamy opiekę medyczna podczas zawodów.
> Kierownicy , opiekunowie drużyn odpowiadają za porządek i dyscyplinę własnych zawodników, w tym za ewentualne szkody wynikłe w trakcie zawodów.
> Każdy opiekun ma obowiązek w dniu zawodów posiadać aktualną kartę zdrowia zawodników, dokumenty tożsamości
w celu ewentualnej weryfikacji. W przypadku braku badań odpowiedzialność za zawodnika ponosi trener zespołu.
> Sprawy nieuregulowane niniejszym regulaminem rozstrzygać będzie organizator.
> Wpisowe za udział w turnieju w wysokości 250 złotych płatne w dniu zawodów.
LISTA ZAWODNIKÓW DRUŻYNY
..............................................................................................................................................................
............................................................................................................................................................
(pełna nazwa klubu)
.....................................................................................
(kolor koszulek)
L.p | Imię i Nazwisko Zawodnika | Nr koszulki | Rok urodzenia | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
..........................................................................................
(imię i nazwisko trenera) .................................................................................
(Kierownik drużyny)
Zapoznałem się z regulaminem turnieju . Akceptuję jego warunki , kopię regulaminu otrzymałem.
|
;
|