UKS SMS Łódź 2003 - strona nieoficjalna

Znajdź Nas na

GOOGLE PLUS

ŁÓDŹ SMS CUP 2013

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Tymbark 2015

• autor: padziol69, 2015-03-19 14:15

Startują finały wojewódzkie

FESTIWAL FUTBOLU W KAŻDYM WOJEWÓDZTWIE

Do trwającej XV edycji Turnieju zgłoszonych zostało ponad 270 tys. dzieci. Po rozegraniu eliminacji gminnych i powiatowych rywalizacja o Puchar Tymbarku przenosi się na poziom wojewódzki. Podczas rozpoczynających się 23 marca i trwających do 18 kwietnia finałów wojewódzkich zobaczymy w akcji największe piłkarskie talenty w poszczególnych regionach Polski. Na boiska wybiegną bowiem najlepsi młodzi piłkarze i piłkarki do lat 8, 10 i 12. Nowością obecnej edycji są oddzielne rozgrywki dla kategorii U-8. Dzięki rozszerzeniu Turnieju o dodatkowe grupy wiekowe o Puchar Tymbarku może już zagrać prawie każdy uczeń szkoły podstawowej!

W poprzednich edycjach wszystkie finały wojewódzkie rozgrywane były w ciągu dwóch dni. W tym roku, po utworzeniu dodatkowej kategorii wiekowej dla ośmiolatków, zmagania w niektórych regionach trwać będą nawet trzy dni. Będzie to piłkarskie święto i duże wydarzenie sportowe dla każdego województwa. Dla dzieci to okazja przeżycia prawdziwej piłkarskiej przygody i zaprezentowania swoich umiejętności w niezwykłej sportowej atmosferze i przy fantastycznej oprawie, jaka towarzyszy profesjonalnym piłkarzom. Dla trenerów, rodziców i kibiców, będzie to szansa na doświadczenie najszczerszych piłkarskich emocji i zobaczenia na własne oczy, jak rodzą się talenty i przyszli reprezentanci Polski. Każdy finał wojewódzki będzie festiwalem futbolu, pełnym sportowych emocji, atrakcji i gości specjalnych. Na wszystkich uczestników czekać będą nagrody, medale oraz doskonała zabawa.

Najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców do lat 10 i 12 awansują do finału ogólnopolskiego, który zostanie rozegrany w Warszawie. Natomiast w kategorii U-8 rywalizacja o Puchar Tymbarku, w tym roku, swój Wielki Finał będzie mieć właśnie na poziomie wojewódzkim i podczas tych rozgrywek wyłonione zostaną najlepsze drużyny w kraju

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków piłki nożnej do kibicowania drużynom ze swoich miejscowości podczas finałów wojewódzkich XV Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Mamy marzec, a co się z nim wiąże – start Finałów Wojewódzkich jubileuszowej, 15. edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Po raz kolejny będzie to wydarzenie szczególne, ponieważ w tym roku do rozgrywek zgłosiło się ponad 270 tys. dzieci! Tegoroczna edycja jest również wyjątkowa ze względu na najmłodszych. Po raz pierwszy w naszym Turnieju biorą udział ośmiolatkowie! Oprócz nich, już tradycyjnie, będziemy pasjonować się rozgrywkami 10 i 12- latków. Już w poniedziałek najbardziej utalentowani młodzi piłkarze i piłkarki staną do walki o finał na Stadionie Narodowym w Warszawie. Najlepsze drużyny dziewczynek i chłopców w poszczególnych województwach powalczą o medale i wiele ciekawych nagród. Pamiętajcie jednak, że przede wszystkim liczy się dobra zabawa! Wszystkim drużynom życzymy powodzenia, a ze zwycięzcami widzimy się 2 maja w Wielkim Finale na Stadionie Narodowym! – powiedział Zbigniew Boniek, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Finały wojewódzkie Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” co roku pokazują jak wielkim zainteresowaniem wśród dzieci cieszy się piłka nożna oraz jak wiele talentów piłkarskich jest w Polsce. To właśnie dzięki Turniejowi odkrywamy największe z nich. Wierzymy, że najzdolniejsi zagrają kiedyś w Reprezentacji Polski, dlatego od 9 lat firma Tymbark jest sponsorem głównym Turnieju. Życzę wszystkim uczestnikom niezapomnianych piłkarskich emocji oraz doskonałej zabawy, a z najlepszymi zobaczymy się 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie – powiedział Krzysztof Pawiński, Prezes Zarządu Grupy Maspex Wadowice i Współwłaściciel firmy Tymbark.

WIELKI FINAŁ I NAGRODA GŁÓWNA

Zwycięzcy finałów wojewódzkich zagrają w finale ogólnopolskim, który już po raz drugi rozegrany zostanie w Warszawie. Najlepsze drużyny XV edycji poznamy 2 maja na Stadionie Narodowym, bezpośrednio przed finałem Pucharu Polski. Nagrodą Główną XV edycji będzie Puchar Tymbarku oraz wyjazd na jeden z najważniejszych meczów Reprezentacji Polski.

Pozdrawiam.

Jarosław Padyk

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

www.orangefresh.com.pl

www.barbus.eu